Ile kosztuje laser diodowy?

Do czego można wykorzystać laser diodowy?

Koszt lasera diodowego może się znacznie różnić. Najbardziej powszechnym tanim opakowaniem diody laserowej jest opakowanie TO-can, które występuje w rozmiarach 5,6 mm i 9 mm. Pakiet zawiera zintegrowany chip i przewody do połączeń elektrycznych. Większość puszek TO-can jest wyposażona w zintegrowaną fotodiodę, która mierzy moc optyczną z tylnej strony diody laserowej. Niektóre modele posiadają również wyjście światłowodowe. Inne modele mogą mieć zintegrowane TEC i termistory do kontroli temperatury.

Z radością przedstawiamy materiał, który powstał w sojuszu z beautysource.pl

Spectralase

Laser diodowy Spectralase jest jednym z najbardziej przystępnych laserów stomatologicznych na rynku. Tysiące dentystów na całym świecie używa go do leczenia swoich pacjentów. Posiada on trzyletnią gwarancję i jest powszechnie uznawany za laser wysokiej jakości. Laser ten pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w dłuższym okresie czasu ze względu na swoją niezawodność.

Laser diodowy Spectralase jest ręcznie budowany przez fizyka laserowego z tytułem doktora i 30-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Ma potwierdzoną żywotność 5000 godzin i charakteryzuje się długością fali 980nm. Oferuje precyzyjne cięcie i dezynfekcję przy zachowaniu poziomu komfortu pacjenta.

Koszt lasera diodowego Spectralase zależy od wielu czynników. Moc wyjściowa, styl opakowania i typ wnęki mają wpływ na cenę. Zakres cenowy może wynosić od 1 do kilku tysięcy dolarów. Należy również rozważyć rodzaj zastosowania, do którego potrzebny jest laser.

Zemits

Laser diodowy Zemits to innowacyjny system leczenia przeznaczony do dermatologii estetycznej. Jego laser Q-switch Nd-YAG zapewnia energię o długości fali 532 nm i 1064 nm, które są idealne do eliminacji prawie każdego trwałego koloru. Ten laser to absolutny must-have w każdej klinice usuwania tatuaży. Ten laser posiada również końcówkę 1320 nm, która oferuje szeroką gamę opcji zabiegowych, w tym hollywoodzki peeling węglowy.

Laser jest bezpieczny do stosowania na większości typów skóry. Nadaje się do usuwania włosów zarówno z obszarów twarzy, jak i ciała i jest bardzo skuteczny w leczeniu różnych problemów skórnych. Jego zaawansowana technologia wykorzystuje energię świetlną i ruchy płynów do celowania i usuwania włosów, nie powodując żadnego dyskomfortu dla klientów.

Koszt lasera diodowego Zemits może się różnić w zależności od obszaru ciała, który ma być leczony, doświadczenia i kwalifikacji praktyka oraz stanu, w którym prowadzisz działalność. Leczenie będzie kosztować około $200 do $800 za sesję , i będzie się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji .

Spectralase LazerDio

Spectralase LaserDio jest nieocenionym narzędziem ortodontycznym dla wielu gabinetów stomatologicznych. Umożliwia on klinicystom łatwe odsłonięcie i połączenie uszkodzonych przez tkanki miękkie guzków, przy jednoczesnym uniknięciu krwawienia i dyskomfortu pacjenta. Procedura wymaga poświęcenia zaledwie kilku minut czasu i może być wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Laser jest lekki, łatwy w manipulacji i ma odpowiednią moc do usuwania tkanki hiperplastycznej.

Spectralase Spectralase

Profesjonalne zabiegi depilacji laserem diodowym są potężniejsze niż ich domowe odpowiedniki i mogą wpływać na więcej mieszków włosowych w krótszym czasie. Plany leczenia trwają zazwyczaj od sześciu do ośmiu miesięcy. Każdy plan leczenia jest dostosowany do potrzeb indywidualnego klienta. Wielu klientów regularnie wraca do kliniki na powtarzające się sesje, co oznacza, że koszt urządzenia jest uzasadniony jego przydatnością na rynku.

W profesjonalnym zabiegu z użyciem lasera diodowego wykorzystuje się komponent laserowy o większej mocy, a ryzyko uszkodzenia skóry jest mniejsze. Koszt urządzenia klasy podstawowej, zatwierdzonego przez FDA, wynosi około 200 dolarów, ale koszt może znacznie wzrosnąć wraz z powiększaniem się obszaru leczenia. Ponadto urządzenia te mają ograniczenia, takie jak liczba impulsów, które mogą emitować.

Depilacja laserem diodowym jest bezpieczniejsza dla ciemniejszej skóry. Jest jednak mniej skuteczna w przypadku jaśniejszej skóry i delikatniejszych włosów. Większa długość fali lasera diodowego pozwala mu wnikać głębiej w skórę, co umożliwia bardziej bezpieczne leczenie. Zaletą tego rozwiązania jest również możliwość pokrycia większych obszarów.

Jeśli chodzi o usuwanie włosów, laser diodowy jest jednym z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów usuwania włosów. Przy konsekwentnym leczeniu można pokryć duży obszar skóry w krótkim czasie. Zabiegi usuwania włosów laserem diodowym mogą również powodować zmiany pigmentacyjne w skórze.

Zemits LazerDio

Zemits LazerDio to najnowocześniejszy laser diodowy, który skutecznie niszczy mieszki włosowe, nie powodując bólu. Wykorzystuje on szafirową końcówkę, która schładza się do stałej temperatury 4 stopni Celsjusza, aby usunąć komórki macierzyste otaczające mieszki włosowe, osiągając w ten sposób trwałą redukcję włosów bez konieczności stosowania leków miejscowych lub doustnych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *